تمدید نمایشگاه طرح ضیافت

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی:

مردم از نمایشگاه طرح ضیافت استقبال خوبی داشتند

 احتمال تمدید نمایشگاه طرح ضیافت

 

 

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرمان گفت: مردم کرمان از برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت استقبال خوبی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، محمد بابایی افزود: بنابراین احتمال دارد با موافقت اعضای کارگروه تنظیم بازار استان و اعضای کمیته راهبردی امور نمایشگاهی، مدت زمان برگزاری آن تمدید و محل برگزاری آن به مکان دیگری منتقل شود.

وی با بیان این که شهرداری  یکی از اعضای کارگروه تنظیم بازار استان و عضو کارگروه تنظیم بازار شهرستان است؛ خاطرنشان کرد: نمایشگاه طرح ضیافت به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار شده و با توجه به رویکرد شهردار کرمان  به راحتی و رفاه مردم، پارک مادر با موافقت شهردار و هماهنگی معاونت خدمات شهری به این امراختصاص داده شده است.

بابایی ادامه داد: نمایشگاه طرح ضیافت با مسئولیت اتاق اصناف، اتاق تعاون و با همکاری تمامی اعضای کمیته نمایشگاهی در پارک مادر برگزار شده است که در این نمایشگاه  در 100 غرفه اقلام مصرفی، ضروری و مایحتاج مردم عرضه شده است.

 مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و محصولات کشاورزی خاطر نشان کرد: این اقلام شامل مواد پروتئینی، قند و شکر یارانه ای، حبوبات خشکبار، تخم مرغ و مرغ گرم ، روغن نباتی ، نوشیدنی ، گوشت گرم وسرد ، میوه وسبزی ، خرما، و اقلام بهداشتی است.

وی افزود: با هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی، 10 غرفه به صنایع دستی اختصاص پیدا کرده است  و در خارج از محیط نمایشگاه، با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی ، غرفه ای به توزیع زولبیا وبامیه اختصاص یافته است.

بابایی تصریح کرد: نمایشگاه طرح ضیافت از 18 اردیبهشت شروع و تا شنبه 28 اردیبهشت ماه ادامه دارد که در صورت  تصویب کارگروه تنظیم بازار استان و کمیته راهبردی امور نمایشگاهی شهرستان کرمان، احتمال دارد مدت زمان برگزاری آن تمدید و محل آن نیز تغییر کند.

لازم به ذکر است این نمایشگاه تا 28 اردیبهشت هر روز از ساعت 16 الی 23 دایر است.

مهدیه جعفری

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447