تقاطع‌های غیرهم‌سطح کرمان تا 4 سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند

شهردار کرمان:

 

تقاطع‌های غیرهم‌سطح کرمان تا 4 سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند

 

 

سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

شهردار کرمان با اشاره به این‌که پروژه‌های‌ تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان، کارشناسی مالی و برنامه‌ریزی منطقی نداشته‌اند، گفت: این پروژه‌ها تا چهار سال آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.

سیدمهران عالم‌زاده در جلسه عمران شهری کرمان، گفت: زمانی که اجرای یک پروژه شروع می‌شود، باید مستندات آن حداقل از لحاظ کارشناسی و تامین مالی کامل باشد.

وی افزود: پروژه‌های تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان اصلاً کارشناسی مالی و برنامه‌ریزی نداشته و اگر کار کارشناسی در رابطه با پروژه‌ها نیز انجام شده، کارشناسیِ درستی نبوده‌ است.

شهردار کرمان با بیان این‌که در شهرداری ماهیانه ۱۸ میلیارد تومان بابت حقوق نیروی انسانی پرداخت می‌کنیم، گفت: ماهیانه هشت میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری پرداخت می‌شود.

عالم‌زاده بیان کرد: در سه ماه گذشته درآمد شهرداری نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۷۰ درصد افزایش داشته و این نشان می‌دهد که کار لازم در شهرداری صورت گرفته، اما مسایل و مشکلات در شهرداری به‌قدری زیاد است که هرچه تلاش کنیم، مسائل مالی به این سرعت حل نمی‌شود.

وی افزود: شهرداری کرمان در سه ماه اول سال‌جاری، ۴۲ میلیارد تومان درآمد داشته؛ درحالی‌که هزینه‌های جاری شهرداری ۶۰ میلیارد تومان بوده است.

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه