بازگشت سازمان عمران شهرداری به چرخه‌ی تولید

سرپرست سازمان عمران خبر داد:

بازگشت سازمان عمران شهرداری به چرخه‌ی تولید

 

 

سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

سرپرست سازمان عمران شهرداری کرمان، از راه‌اندازی مجدد کارخانه‌ی تولید آسفالت و بازگشت به چرخه‌ی تولید خبر داد.

عطاءالله منوچهری گفت: با راه‌اندازی مجدد کارخانه‌ی تولید آسفالت، بلافاصله کار تخلیه قیر و اجرای پروژه‌های عمرانی و لکه‌گیری معابر در مناطق چهارگانه در ایام منتهی به نوروز انجام شد.

وی ضمن تقدیر از همکاری و پشتیبانی شهردار کرمان و مدیران شهرداری در راه‌اندازی این کارخانه و افزایش تولیدات در شرایط سخت اقتصادی، افزود: با وجود کمبود اعتبارات، در سه ماهه اول سال جاری سه هزار و 625 تن آسفالت تولید شد.

منوچهری، تولیدات جدید سازمان عمران را دارای کیفیت بالا و نزدیک به استاندارد عنوان و تصریح کرد: جدول‌های تولیدی با توجه به نوع دستگاه موجود و به عمل آوری توسط اتاق بخار از کیفیت بالایی برخوردار است.

سرپرست سازمان عمران شهرداری کرمان، گفت: تولید بیش از 130هزار قالب جدول در سه ماهه اول سال، حاصل تلاش کارکنان و کارشناسان شهرداری در سازمان عمران است.

وی در ادامه با اشاره به تولید 34 هزار تن مصالح دانه‌بندی شده در کارخانه‌ی تولیدات بتنی سازمان عمران شهرداری، گفت: همچنین بیش از 24 هزار عدد بلوک سیمانی، 80 هزار عدد آجر بتنی و بیش از چهار هزار عدد دال بتنی مسلح قبر در سه ماهه اخیر تولید شده است.

منوچهری تولید متوسط روزانه 1500 قالب جدول در کارخانه را از دیگر موفقیت‌های اخیر این سازمان عنوان و خاطرنشان کرد: کارخانه‌ی تولید جدول و محصولات بتنی می‌تواند علاوه بر نیازهای عمرانی شهرداری کرمان، شهرداری‌های استان را نیز پوشش دهد.

 

فاطمه آرا

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه