افزایش 63 درصدی درآمدهای منطقه 3

شهردار منطقه سه خبر داد:

افزایش 63 درصدی درآمدهای منطقه 3

 

سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

شهردار منطقه سه کرمان با بیان اینکه درآمدزایی و تأمین اعتبار یکی از مهم‌ترین وظایف و دغدغه‌های شهرداری است، گفت: در منطقه سه این موضوع به‌صورت جدی در حال پیگیری است.
رامین امیرمداح از افزایش 63 درصدی درآمدهای منطقه سه خبر داد و افزود: در زمینه‌ی درآمدزایی، در چند بخش در حال فعالیت هستیم که یکی از این موارد مشخص کردن بدهی ادارات محدوده‌ی منطقه سه است.

وی با بیان اینکه اداراتی که در محدوده‌ی منطقه وجود دارد، شناسایی و وضعیت بدهی‌های تمام ادارات مشخص شده است، گفت: اکنون می‌دانیم در منطقه سه، ادارات چه میزان بدهی‌ دارند؛ ضمن این‌که در این زمینه با ادارات مکاتبه و با ذی‌حساب‌های آن‌ها ارتباط برقرار شده تا بدهی‌ ادارات را از طریق اسناد خزانه وصول کنیم.
شهردار منطقه سه کرمان با بیان اینکه پیگیری و وصول درآمدهای کمیسیون ماده 100 از دیگر اقدامات منطقه در راستای درآمدزایی است، افزود: در این زمینه اکیپی در منطقه تشکیل و منطقه سه ناحیه‌بندی شده تا تغییر کاربری‌هایی که انجام گرفته، مشخص شود و پس از آن، ضمن ارایه‌ی اخطار به مالکان، پرونده تشکیل و به مسئول کمیسیون ماده 100 منطقه ارایه می‌شود تا در جلسات کمیسیون ماده 100 بررسی و حکم مربوط صادر شود.

امیرمداح تصریح کرد: پس از صدور حکم نیز، اکیپ وصول مطالبات شهرداری منطقه سه و واحد حقوقی، مطالبات را پیگیری می‌کنند.
وی ادامه داد: در زمینه‌ی کسب‌و‌پیشه هم اخطاردهی به املاک تجاری محدوده‌ی منطقه سه شروع شده و به‌دنبال تعامل با کسبه هستیم تا بدهی‌های کسب‌و‌پیشه را نیز وصول کنیم.
شهردار منطقه سه گفت: صدور عوارض نوسازی ادارات، نهادها و بخش‌های خصوصی نیز در حال پیگیری است.

امیرمداح از برگزاری جلسات با مراکز مختلف خبر داد و گفت: در روزهای گذشته با بیمارستان فاطمه‌الزهرا (س) بیمارستان سیدالشهدا (ع)، دانشکده شهید چمران، اداره‌کل امور زندان‌ها و ... جلساتی داشته‌ایم؛ ضمن این‌که قرار شد با حضور شهردار محترم هم با تعدادی از مدیران این مراکز جلساتی داشته باشیم تا بدهی مربوط به نوسازی این مراکز تعیین‌تکلیف شود.
وی در ادامه از راه‌اندازی سامانه‌ی ارسال پیامک در شهرداری منطقه سه خبر داد و افزود: اطلاعات بدهی و مطالبات شهروندان در سه بخش کمیسیون ماده 100، نوسازی و کسب‌و‌پیشه توسط سامانه‌ی ارسال پیامک به اطلاع افراد رسانده می‌شود.
امیرمداح خاطرنشان کرد: امیدواریم در شرایط فعلی که شهرداری بیش‌ترین مشکل را در زمینه‌ی درآمدزایی دارد، بتوانیم تمام تلاش خود را برای افزایش درآمدهای شهرداری به‌کار گیریم.

 

محمد رضا احمدی

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه