2200 مترمربع به فضای سبز شهر کرمان افزوده شد

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز کرمان:

 

2200 مترمربع به فضای سبز شهر کرمان افزوده شد

 

 

  سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرمان از افزوده شدن بیش از 2200 متر مربع به فضای سبز شهر کرمان خبر داد.

 ایمان سیف‌الهی گفت: طی سه ماه اول سال جاری، دو هزار و 238 مترمربع فضای سبز به شهر کرمان افزوده شده است و تلاش می‌کنیم با بررسی کارشناسی، فضاهای سبز بیشتری در مناطق مختلف شهر  ایجاد کنیم .

وی با اشاره به اینکه تجهیز کلیه فضاهای سبز شهر کرمان به آبیاری تحت فشار (قطره‌ای) یکی از برنامه‌های اصلی این سازمان است، افزود: در سه ماه اول سال جاری حدود 2100 متر مربع از فضای سبز شهر کرمان به آبیاری تحت فشار تجهیز شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرمان از اجرای طرح «محله‌ی سبز» از ابتدای سال جاری در چهار منطقه شهری با همکاری شهرداری‌های مناطق خبر داد و افزود: خوشبختانه با همت و همکاری شهروندان محله‌ها این طرح به سرعت در محلات مختلف هر منطقه در حال انجام است.

سیف‌الهی با تاکید بر اینکه فضای سبز در نشاط، شادابی و روحیه شهروندان موثر است، افزود: محله‌های متقاضی می‌توانند با مراجعه به این سازمان در اولویت این طرح قرار گیرند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود از آموزش حفظ و نگهداری فضای سبز در مدارس و مهدهای کودک از ابتدای سال جاری خبر داد و افزود: این طرح هر ساله اجرا می‌شود و خوشبختانه تاکنون بسیاری از مدارس و مهدهای کودک سطح شهر آموزش‌های لازم را فرا گرفته‌اند.

سیف‌الهی گفت: با شروع فصل تحصیلی جدید، مدارس متقاضی می‌توانند به این سازمان مراجعه و در اولویت آموزش قرار گیرند.

 

نجمه ابراهیمی نژد

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه