شورای راهبردی، تخصصی و ورزشی باشگاه ورزشی شهرداری راه‌اندازی می‌شود

 

شورای راهبردی، تخصصی و ورزشی باشگاه ورزشی شهرداری راه‌اندازی می‌شود

 

 

 سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان گفت: شورای راهبردی، تخصصی و ورزشی باشگاه ورزشی شهرداری کرمان راه‌اندازی می‌شود.

محمدعلی جوشایی، از راه‌اندازی شورای راهبردی، تخصصی و ورزشی در ذیل تشکیلات رسمی هیات مدیره که بتواند بازوی مشورتی و اتاق فکر مناسبی در کمک به مدیر عامل باشد، خبر داد.

وی در جلسه تعیین و اعلام برنامه‌های کوتاه مدت این معاونت افزود:  تشکیل این شورای راهبردی، تخصصی و ورزشی در صورت تشخیص هیات مدیره رسمی باشگاه خواهد بود.

جوشایی تشکیل منظم و مفید جلسات هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان با حضور موثر شهردار و تمام اعضای مندرج در اساسنامه به منظور انسجام بخشی و تحرک و پویایی بیشتر در مجموعه‌های ورزشی و تفریحی مرتبط با شهرداری را از برنامه‌های کوتاه مدت تعیین شده برای باشگاه ورزشی شهرداری توسط این معاونت ذکر کرد.

وی همچنین از افتتاح دفتر مدیریت و واحدهای اداری و تشکیلاتی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان که طی سال‌های گذشته به همت مهندس عسکری و همکاران ایشان به طرز متعهدانه‌ای ساخته شده و علی‌رغم

نواقص فنی و کمبودهای مالی و اعتباری هم اکنون آماده افتتاح و شروع به کار است، خبر داد و گفت: البته این امر مستلزم تامین بخشی از تجهیزات ضروری اداری از سوی شهرداری و تامین کادر کارشناسی و دفتری از سوی

معاونت فرهنگی و اجتماعی است که به زودی انجام خواهد شد.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان گفت: دعوت از 200 نفر پیشکسوت، مربی، مدیر، ورزشکار نخبه و... که در طول دهه‌های اخیر در باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان منشأ اثر بوده و می‌توانند با حضور

خردمندانه و دلسوزانه خود، زمینه‌های رشد و بالندگی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان را در رشته‌های مختلف فراهم سازند، از دیگر برنامه‌های کوتاه مدت معاونت فرهنگی شهرداری کرمان است.

جوشایی از همراهی و مشارکت با بخش خصوصی در ایجاد فضای مناسب و تخصصی ورزش صخره نوردی حرفه‌ای و آماتور در بوستان‌های مادر و پارک جنگلی و آمادگی برای میزبانی رقابت‌های صخره نوردی قهرمانی آسیا به

میزبانی شهر کرمان در محیط زیبای این بوستان‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: تجهیزات نصب شده پس از پایان رقابت‌های آسیایی در بوستان‌ها باقی می‌ماند و با مالکیت شهرداری، مورد استفاده عموم قرار خواهد گرفت.

 

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه