پلمب انبارهای موقت نگهداری مواد بازیافتی غیرمجاز

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری خبر داد:

پلمب انبارهای موقت نگهداری مواد بازیافتی غیرمجاز

سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان از پلمب کارگاه‌ها و انبارهای موقت نگهداری مواد بازیافتی غیرمجاز خبر داد.

محمدرضا قربانی گفت: با استناد به بند 20 از ماده 55 قانون شهرداری‌ها، از تمامی صنوفی که باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان می‌شوند، بازدید به عمل آمده و نسبت به تکمیل پرونده آنها اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه در این راستا، وضعیت و میزان آلایندگی صنوف مذکور مشخص و به مالکان تذکر داده می‌شود، گفت: در صورت عدم اصلاح، با استناد به بند 20 از ماده 55 قانون شهرداری‌ها نسبت به تعطیلی آنها اقدام می‌شود.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان با اشاره به اینکه اولین اقدام در این راستا در تاریخ 22 خردادماه سال جاری انجام شد، گفت: هفت کارگاه که همگی اقدام به نگهداری مواد بازیافتی غیرمجاز نموده بودند، پلمب شد.

قربانی با بیان اینکه این سازمان با همکاری معاونان خدمات شهری مناطق چهارگانه شهرداری، اقدام به شناسایی کارگاه‌ها و انبارهای موقت نگهداری مواد بازیافتی کرده است، خاطرنشان کرد: سازمان پسماند با توجه به غیرمجاز بودن فعالیت این گونه کارگاه‌ها در محدوده‌ی شهری، پس از طی مراحل قانونی و اخذ حکم قضایی، با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان، جانشین فرماندهی و معاونت اطلاعات و عملیات فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان، نسبت به تعطیلی آنها اقدام کرد.

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه