آسفالت معابر محله‌های هدف طرح بازآفرینی شهری با مشارکت اداره‌کل راه و شهرسازی

 

شهردار کرمان خبر داد:

 

آسفالت معابر محله‌های هدف طرح بازآفرینی شهری با مشارکت اداره‌کل راه و شهرسازی

 

 

سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

شهردار کرمان از اجرای فاز اول آسفالت و به‌سازی معابر دو محله از محله‌های هدف طرح بازآفرینی شهری خبر داد.

 سیدمهران عالم‌زاده با تقدیر از پیگیری‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان، به توافق شهرداری با اداره‌کل راه و شهرسازی استان مبنی بر صدور نزدیک به ۱۳۰۰ تن حواله‌ی قیر در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته از این میزان قیر ۲۰۰ تن تخلیه و برخی از معابر مورد نظر آسفالت شد.

وی افزود: با تأمین باقی‌مانده‌ی قیر سهمیه‌ی سال گذشته، امکان آسفالت نزدیک به ۲۰۰ هزار مترمربع از معابر محله‌های هدف در شهر کرمان فراهم خواهد شد.

شهردار کرمان با بیان این‌که از این مقدار، ۱۱۰ هزار مترمربع به معابر عمومی شهرک صنعتی و ۹۰ هزار مترمربع به معابر عمومی شهرک قمر بنی‌هاشم(علیه‌السلام) اختصاص یافته است، از آسفالت خیابان کربلا، ۲۰ متری و امام‌سجاد در شهرک بنی‌هاشم(علیه‌السلام) خبر داد.

عالم‌زاده افزود: در ادامه‌ی اجرای این طرح، بولوار اصلی شهرک صنعتی، بولوار شهیدان محمدی و خیابان داروگر (تلمبه شهرداری) نیز آسفالت شده است.

وی ساخت سالن ورزشی و مدرسه در شهرک قمر بنی‌هاشم(علیه‌السلام) را از اقدامات مشترک شهرداری و اداره‌کل راه و شهرسازی دانست و گفت: هزینه‌ی این پروژه‌ها از محل اعتبارات دولتی تأمین شده است.

شهردار کرمان هم‌چنین از ساخت خانه‌ی ‌محله، سالن ورزشی و مدرسه با تأمین مالی ستاد بازآفرینی شهری و شهرداری کرمان خبر داد و بیان کرد: اجرای این پروژه‌ها در مرحله‌ی مناقصه و عقد قرارداد است.

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه