اجرای طرح تفکیک پسماند از مبداء در محله‌ی سرآسیاب

سرپرست شهرداری منطقه چهار خبر داد:

 

اجرای طرح تفکیک پسماند از مبداء در محله‌ی سرآسیاب

 

 

 

 

سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

سرپرست شهرداری منطقه چهار کرمان از اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماند از مبداء با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری در محله‌ی سرآسیاب خبر داد.

محمدحسین مومنی با تاکید بر اهمیت و ضرورت تفکیک زباله از مبداء، گفت: مدیریت زباله یکی از حیاتی‌ترین کارهایی است که روزانه در هر شهر انجام می‌شود، به همین دلیل تفکیک زباله از مبدأ باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.

وی بازیافت را یک گام به‌سوی زندگی سبز و کاهش آلودگی محیط زیست عنوان کرد.

مومنی با اشاره به اینکه اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماند از مبداء در قالب آموزش چهره به چهره و بر اساس تقسیم‌بندی محلات با مراجعه حضوری درب منازل صورت می‌گیرد، افزود: در این راستا مقرر شد ساعت 9 صبح روزهای پنج‌شنبه هر هفته، جمع‌آوری پسماندهای خشک از مبداء در این محله صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه طی روزهای اخیر طرح آموزشی جمع‌آوری پسماندهای خشک از مبداء در شهرک هشت بهشت نیز اجرا شده است، ادامه داد: در این زمینه مقرر شد جمع‌آوری پسماندهای خشک از مبداء در شهرک هشت بهشت، ساعت 9 صبح روزهای سه شنبه هر هفته انجام شود.

مومنی خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای طرح «محله‌ی زیبا» در سطح این منطقه، اجرای طرح آموزشی تفکیک زباله از مبداء نیز به عنوان یک اقدام فرهنگی در محلات صورت می‌گیرد.

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه