شهردار کرمان پدر معنوی کودک تحت پوشش کمیته امداد شد

شهردار کرمان پدر معنوی کودک تحت پوشش کمیته امداد شد

 

 

سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

 

شهردار کرمان در جشن رمضان ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) که در پارک شهید مطهری برگزار شد، ضمن اطلاع قبلی از آرزوی یک کودک تحت پوشش کمیته امداد، با تهیه لپ‌تاپ، خواسته و آرزوی این کودک را برآورده کرد.

سیدمهران عالم‌زاده در حاشیه این مراسم، در خصوص این کار خداپسندانه، با بیان این‌که هدف، انجام وظیفه بوده است، افزود: این کمترین کاری بود که می‌توانستم انجام دهم .

وی گفت: امیدوارم در قالب جشن‌های رمضان بتوانیم آرزوهای جمع زیادی از کودکان به ویژه در موضوعات شهری که نیازمند به شادی، نشاط و شادابی هستند را برآورده سازیم که با انجام این کار قطعا به وظایفمان بهتر عمل کرده‌ایم.

شهردار کرمان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این‌که شهرداری آمادگی راه‌اندازی بازارچه‌های متعدد در نقاط مختلف شهر را دارد، تاکید کرد: این موضوع نظام‌مند بوده و نیاز به متولی مشخصی دارد.

عالم‌زاده ادامه داد :شهرداری آمادگی همکاری بیشتر با انجمن‌ها، بانوان تحت پوشش کمیته امداد و سمن‌ها برای انجام برنامه‌های متعدد و بیشتر فرهنگی و اجتماعی را دارد.

 

 

وی با آرزوی این‌که هیچ یتیمی احساس تنهایی و یتیمی نکند و حداقل‌ها برای کودکان، آرزو نباشد، خاطرنشان کرد: بعضی خواسته‌ها حداقلی هستند و آرزو تلقی نمی‌شوند .

عالم‌زاده گفت: امیدوارم این کودک با توکل به خدا، پشتکار و جدیت در درس خواندن سبب موفقیت خود و خانواده‌اش شود.

شایان ذکر است شهردار کرمان هزینه پرداخت مخارج دانشگاه و جهیزیه این کودک را نیز بر عهده گرفت.

گفتنی است کودک تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) طی تقدیم تقدیرنامه‌ای به شهردار کرمان، از وی  به جهت برآورده کردن آرزویش تشکر کرد و از عالم‌زاده خواست به عنوان پدر معنوی‌اش در کنار وی باشد.

شهردار کرمان در پاسخ به تقدیر کودک تحت پوشش کمیته امداد از وی به جهت اهدای لپ‌تاپ، ضمن آرزوی موفقیت برای این کودک نخبه، گفت: امیدوارم لیاقت و افتخار اینکه به خواسته وی، پدر معنوی‌‌اش باشم را داشته باشم.

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه