پیام شهردار کرمان به‌مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی

پیام شهردار کرمان به‌مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی

 

 

 

به‌نام خدا

 

?بیست‌و‌هفتم اردیبهشت، «روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی»، فرصت مناسبی برای تبیین نقش مؤثر روابط‌عمومی‌ها در گسترش همراهی و همدلی بین شهروندان و سازمان‌هاست.

 

?موفقیت نهاد شهرداری و مدیریت شهری نیز، در گرو جلب مشارکت و اعتماد مردم و هم‌چنین، ارتباط سازنده و مداوم با رسانه‌هاست. مخاطب مدیریت شهری تمام افراد جامعه است و بی‌شک توفیق مدیران شهری در فراهم کردن بستر مشارکت و همکاری مردم، مرهون توجه به نقش و جایگاه روابط‌عمومی به‌عنوان حلقۀ اتصال شهرداری با شهروندان است که می‌تواند در جلب مشارکت و پاسخ‌گویی به دغدغه‌های شهروندان و هم‌چنین افزایش اعتماد مردم به این نهاد خدمت‌گزار، تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

?در عصر حاضر، با توجه به سرعت بالای تبادل اطلاعات از سویی، و نیاز نهاد اجتماعیِ شهرداری به گفت‌و‌گو با مردم از سوی دیگر، روابط‌عمومی باید با بهره‌گیری از روش‌های پیش‌رفتۀ اطلاع‌رسانی، برای برقراری ارتباط مستمر و تأثیرگذار با شهروندان تلاش کند.

 

?اینجانب فرارسیدن 27 اردیبهشت‌ماه، «روز ملی ارتباطات و روابط عمومی» را به تمام فعالان عرصۀ ارتباطات و روابط‌عمومی، به‌ویژه مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی‌ شهرداری مرکز، شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های وابسته به شهرداری کرمان، شادباش می‌گویم و هم‌زمانی این روز را با حلول ماه مبارک رمضان به فال نیک گرفته، توفیق روزافزون تمام این عزیزان را از خداوند بزرگ خواهانم.

 

 

سیدمهران عالم‌زاده

 

شهردار کرمان

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه