اجرای طرح آموزشی تفکیک زباله از مبدا در شهرک هشت بهشت

سرپرست شهرداری منطقه چهار خبر داد:

 

اجرای طرح آموزشی تفکیک زباله از مبدا در شهرک هشت بهشت

 

 

 

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

 

سرپرست شهرداری منطقه چهار کرمان از اجرای طرح آموزشی تفکیک زباله از مبدا پسماندهای خشک با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری و شرکت بزم آرای نیکان در شهرک هشت بهشت خبرداد.

محمدحسین مومنی با تاکید بر اهمیت و ضرورت تفکیک زباله از مبدا، گفت: تنها راه حفظ محیط زیست از گزند آلاینده‌ها، مدیریت صحیح پسماند از طریق تفکیک زباله و بازیافت است.

وی با بیان اینکه تفکیک زباله از مبدا در رعايت اصول بهداشتي نیز نقش دارد، افزود: از سوي ديگر، با انجام اين كار بخش زيادي از هزينه‌هاي جمع‌آوري و ساماندهي زباله حذف مي‌شود.

سرپرست شهرداری منطقه چهار کرمان با اشاره به اینکه اجرای طرح آموزشی تفکیک زباله از مبدا در قالب آموزش چهره به چهره و بر اساس تقسیم بندی محلات با مراجعه حضوری درب منازل صورت می‌گیرد، افزود: تاکنون این طرح در خیابان‌های سرباز، هفده شهریور، شهدا، شهید اخلاقی، سلمان فارسی، شاهزاده محمد، شهید دستغیب، شهید قدوسی، شهید اسدآبادی، بولوار شهدای پیرانشهر و قسمتی از بولوار 22 بهمن انجام شده است.

مومنی خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای طرح «محله‌ی زیبا» در سطح این منطقه، اجرای طرح آموزشی تفکیک زباله از مبدا نیز به عنوان یک اقدام فرهنگی در محلات انجام می‌شود.

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه