از فعالیت‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی حمایت می‌کنیم

شهردار کرمان:

 

از فعالیت‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی حمایت می‌کنیم

 

 

 

سرویس خبر : اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان

شهردار کرمان گفت: از هر فعالیت فرهنگی، هنری و اجتماعی که مردم را از خانه‌ها بیرون بیاورد، استقبال می‌کنیم.

سیدمهران عالم‌زاده، در سومین بزرگ‌داشت سخن‌سرای نامی ایران، فردوسی توسی، که با حضور دکتر جلال‌الدین کزازی، در سالن بسطامی پارک مادر برگزار شد، شهرداری را یک سازمان اجتماعی دانست و گفت: مدیریت شهری در دوره‌ی جدید، فعالیت شهرداری را فقط در حوزه‌ی عمرانی پیگیری نخواهد کرد؛ بلکه شهرداری را یک سازمان اجتماعی می‌داند و بر همین اساس فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در این دوره پررنگ‌تر خواهد بود.

وی افزود: در این دوره از مدیریت شهری، مردم شاهد فعالیت‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی خواهند بود؛ چراکه از نظر ما نشاط و شادابی مردم اهمیت فراوانی دارد.

شهردار کرمان ادامه داد: در این راستا در کنار تمام سازمان‌ها و نهادهایی که به برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی می‌پردازند، خواهیم بود.

عالم‌زاده هم‌چنین بزرگداشت فردوسی را پاسداشت زبان، اصالت و فرهنگ تمام ایرانیان دانست و گفت: روز بزرگداشت فردوسی، روز احترام به تمام هنرمندان و ادیبان این سرزمین است.

لازم به ذکر است؛ آیین بزرگ‌داشت سخن‌سرای نامی ایران، فردوسی توسی، با سخنرانی محمدعلی گلاب‌زاده، نویسنده و مورخ کرمانی، مختار سلاجقه، دبیر همایش بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و دکتر جلال‌الدین کزازی، استاد دانشگاه، نویسنده، مترجم، شاه‌نامه‌پژوه و پژوهشگر برجسته‌ی زبان و ادب فارسی همراه بود.

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه