اطفای حریق تانکر ویژه حمل سوخت در کرمان

اطفای حریق تانکر ویژه حمل سوخت در کرمان

 

 

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از اطفای حریق  یک دستگاه تانکر ویژه حمل سوخت توسط آتش‌نشانان خبر داد.

علی عسکری در تشریح جزییات این خبر گفت: طی تماس تلفنی در ساعت 23 چهاردهم اردیبهشت ماه جاری با ستاد مرکز فرماندهی عملیات این سازمان، از حریق یک دستگاه تانکر ویژه حمل فرآورده‌های نفتی آگاه شدیم.

وی محل حادثه را  شهرک شهید مطهری اعلام کرد و افزود: با توجه به شدت حریق و مسکونی بودن محل حادثه، بلافاصله تیم اطفای حریق این سازمان در محل حضور یافته و در کمترین زمان ممکن  حریق را اطفا کردند. 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان بیان کرد: حریق از قسمت کابین شروع شده و در حال پیشروی به مخزن سوخت بود که توسط آتش‌نشانان مهار شد و از پیشروی آن جلوگیری به عمل آمد.

وی گفت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته و علت وقوع آن در دست بررسی است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کرمان همچنین از حریق یک رستوران در ساعت 5 بامداد روز گذشته واقع در بولوار حمزه خبر داد.

عسکری با بیان اینکه در این آتش‌سوزی آشپزخانه رستوران دچار حریق شده بود، افزود: سریعا دو دستگاه خودرو اطفای حریق به محل آتش‌سوزی اعزام و آتش توسط آتش‌نشانان مهار شده و از سرایت حریق به دیگر قسمت‌ها جلوگیری به عمل آمد .

وی همچنین از اطفای حریق یک ساختمان در حال تخریب واقع در خیابان عدالت خبر داد و گفت: زمان وقوع این حادثه ساعت 10 و 16دقیقه صبح 15 اردیبهشت ماه بود که سریعا دو دستگاه خودرو اطفای حریق از دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام و آتش سوزی که به علت رعایت نکردن اصول ایمنی در تخریب ساختمان رخ داده بود، توسط آتش‌نشانان اطفا شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کرمان خاطرنشان کرد: خوشبختانه حوادث مذکور خسارت جانی نداشته است

 

 

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه