شهروندان در پیشبرد امور، یار و یاور شهرداری باشند

 

شهردار کرمان در دیدار با رییس شورای حوزه‌های علمیه استان:

 

شهروندان در پیشبرد امور، یار و یاور شهرداری باشند

 

 

 

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

شهردار کرمان در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه پیشین و رییس شورای حوزه‌های علمیه استان کرمان، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های وی گفت: باید از تجارب آیت‌الله سیدیحیی جعفری در همه‌ی امور استفاده کنیم.

سیدمهران عالم‌زاده در این دیدار که معاونان شهردار و مدیرکل حوزه شهردار نیز حضور داشتند، با بیان این که همان‌گونه که شهرداری نسبت به مردم وظایفی دارد، مردم هم نسبت به شهرداری وظایفی دارند، گفت: یکی از وظایف مردم، پرداخت به‌موقع عوارض است؛ هم‌چنین مردم باید شهرداری را از خود دانسته و در پیشبرد امور، یار و یاور شهرداری باشند.

وی با تأکید بر ضرورت پرداخت به‌موقع عوارض ازسوی شهروندان افزود: پرداخت به‌موقع عوارض، بخش کوچکی از درآمدهای شهرداری را پوشش می‌دهد که تمام آن صرف انجام پروژه‌های عمرانی شهر می‌شود.

رییس شورای حوزه‌های علمیه استان کرمان نیز در این دیدار با اشاره به این‌که شهرداری نهادی است که وظایف سخت و دشواری بر عهده دارد، گفت: برنامه‌ریزی دقیق در انجام امور شهر توسط شهرداری، رضایت شهروندان را به‌دنبال خواهد داشت.

آیت‌الله سیدیحیی جعفری ادامه داد: مسئولان باید همواره در انجام امور صبر و استقامت پیشه کنند تا وظایف سنگین و خطیری که برعهده دارند را به‌خوبی انجام دهند.

وی ایمان و عمل صالح را رمز پیروزی و موفقیت دانست و افزود: خوش‌بختانه همه‌ی مسئولان ما این مقوله را مدنظر دارند.

رییس شورای حوزه‌های علمیه استان کرمان با بیان این‌که کار شهرداری از همه‌ی نهادها سخت‌تر و سنگین‌تر است، گفت: شهرداری باید خدمات و اقدامات انجام شده را به اطلاع مردم برساند و شهروندان را از عملکرد خود آگاه سازد.

آیت‌الله جعفری در پایان با تقدیر از تلاش‌های بی‌وقفه‌ی مدیران شهرداری افزود: امیدواریم شهردار کرمان بتواند با تلاش، صبر و استقامت، در پیشبرد امور موفق بوده و بهترین خدمات را به شهر و شهروندان ارایه دهد.

مدیرکل حوزه شهردار و مدیرعامل پیشین سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان نیز در این نشست، با اشاره به اقدامات خوبی که در بخش تفکیک زباله انجام شده است، گفت: در حال حاضر، در 70 درصد از شهر کرمان طرح تفکیک زباله از مبدأ اجرا می‌شود.

اسماعیل جهانشاهی افزود: بدون تردید با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، اقدامات خوبی در این حوزه انجام خواهد گرفت.

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه