یک‌سوم مالیات بر ارزش افزوده در حوزه‌ی آبادانی شهر هزینه می‌شود

شهردار کرمان با تاکید بر پرداخت مالیات بر ارزش افزوده توسط مردم :
 
یک‌سوم مالیات بر ارزش افزوده در حوزه‌ی آبادانی شهر هزینه می‌شود
 
 
 
سرویس خبر :اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان
 
شهردار کرمان به‌همراه سرپرست معاونت مالی اقتصادی شهرداری و مدیر حوزه شهردار، با مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان دیدار کرد.
سیدمهران عالم‌زاده در این دیدار با بیان این‌که مردم باید بدانند که یک‌سوم مالیات بر ارزش افزوده، مستقیم به خودشان برمی‌گردد و در حوزه‌ی آبادانی شهر هزینه می‌شود، گفت: دوسوم مابقی مالیات بر ارزش افزوده نیز توسط دولت در حوزه‌های دیگر هزینه می‌شود.
شهردار کرمان تأکید کرد: باید با هم‌افزایی شهرداری و اداره‌کل امور مالیاتی استان، برای پرداخت مالیات توسط مردم فرهنگ‌سازی شود تا مردم از نحوه‌ی هزینه‌کرد مالیات، به‌ویژه مالیات بر ارزش افزوده آگاهی پیدا کنند و بدانند پرداخت مالیات چه فوایدی دارد.
عالم‌زاده با بیان این‌که بیش‌تر مردم فکر می‌کنند شهرداری‌ها بودجه‌ی دولتی دارند، گفت: مردم باید بدانند شهرداری‌ها خودگردان هستند و شهر با پرداخت عوارض و مالیات بر ارزش افزوده اداره می‌شود.
وی افزود: اگر مردم می‌خواهند شهر آباد شود، باید در پرداخت عوارض و مالیات بر ارزش افزوده مشارکت کنند.
شهردار کرمان با بیان این‌که از این پس به‌عنوان یک نگاه جدید در شهرداری کرمان، پرداخت مالیات بر ارزش افزوده توسط شهروندان را در راستای آبادانی شهر تبیین خواهیم کرد، گفت: از معاونت فرهنگی اجتماعی درخواست کرده‌ام با هماهنگی با اداره‌کل امور مالیاتی، در زمینه‌ی پرداخت مالیات بر ارزش افزوده فرهنگ‌سازی کند.
عالم‌زاده افزود: مردم باید بدانند شهر متعلق به خودشان است و باید در آبادانی شهر مشارکت کنند.
وی بر افزایش ارتباط‌های بین‌دستگاهی نیز تأکید کرد و گفت: دستگاه‌ها باید اطلاعات خود را در اختیار یک‌دیگر قرار دهند تا از دوباره‌کاری و اقدامات اضافی جلوگیری شود.
حسن سلمانی، مدیرکل امور مالیاتی استان نیز در این دیدار بر همکاری‌های مشترک با شهرداری به‌ویژه در زمینه‌ی فرهنگ‌سازی در پرداخت مالیات تأکید کرد.
لازم به ذکر است؛ در این دیدار شهردار کرمان با اعطای لوح، از مدیرکل امور مالیاتی استان تقدیر کرد.

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه