ضرورت نظارت بر حُسن اجرای قوانین در شهرداری

شهردار کرمان تأکید کرد:

 

ضرورت نظارت بر حُسن اجرای قوانین در شهرداری

 

 

سرویس خبر : اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان

 

شهردار کرمان گفت: تهیه و تدوین قوانین و مقررات شهرداری در حوزه‌های مختلف، یکی از اقدامات زیرساختی محسوب می‌شود.

سیدمهران عالم‌زاده در آیین معرفی «احد عبدالله‌نژاد»، به‌عنوان «مسئول تهیه، تدوین و نظارت بر اجرای قوانین و مقررات شهرداری»، با بیان این‌که تدوین مقررات و نظارت بر حُسن اجرای قوانین در شهرداری، نیاز به سازکار مناسب دارد، گفت: همکاران در شهرداری به‌ویژه وقتی جابه‌جا می‌شوند، از قوانین واحد مربوط کم‌اطلاع هستند؛ بنابراین، ضرورت دارد قوانین هر بخش استخراج شود تا مدیران و کارکنان هر حوزه نسبت به قوانین مربوط به آن حوزه آگاهی پیدا کنند.

وی با تأکید بر این‌که نظارت بر حُسن اجرای قوانین و مقررات نیز ضرورت دارد، گفت: اگر در حوزه‌ای در اجرای قوانین و مقررات مشکل و یا کم‌کاری‌ وجود دارد، باید تذکر داده شود.

عالم‌زاده افزود: هر حوزه باید متناسب با فعالیتی که انجام می‌دهد، قوانین و مقررات را بداند و مورد استفاده قرار دهد.

شهردار کرمان خطاب به مهندس عبدالله‌نژاد، با بیان این‌که امیدواریم در این زمینه منشأ خیر و اثر باشید، گفت: انتظار دارم در شهرداری کرمان به جایی برسیم که حتی یک‌سری قوانین و مقررات پیشنهاد دهیم تا در صحن مجلس شورای اسلامی مطرح و تصویب شود که هم خدمت به شهرداری کرمان و هم خدمت به سایر شهرداری‌های کشور خواهد بود.

عالم‌زاده افزود: ظرفیت استفاده از پژوهش برای حل مشکلات نیز در شهرداری کرمان ایجاد شده است؛ بنابراین، با استفاده از این ظرفیت در موضوعاتی که تردید داریم، می‌توانیم با کمک از دانشگاهیان و یا استفاده از تجربه‌ی افرادی که سال‌ها در زمینه‌ی آن موضوع فعالیت کرده‌اند، به پاسخ مناسب برسیم.

احد عبدالله‌نژاد، مسئول تهیه، تدوین و نظارت بر اجرای قوانین و مقررات شهرداری نیز ضمن تشکر از حُسن اعتماد شهردار کرمان گفت: هرچه توان دارم، به‌کار می‌گیرم تا اقدام مؤثری انجام شود.

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه