اقدامات شهرداری منطقه چهار به مناسبت استقبال از عید نوروز

 

اقدامات شهرداری منطقه چهار برای استقبال از عید نوروز تشریح شد

 

 

 

 

سرویس خبر: اداره‌ی روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

 

 

سرپرست شهرداری منطقه چهار کرمان اقدامات این منطقه به‌مناسبت عید نوروز را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، محمدحسین مؤمنی با اشاره به اجرای المان‌ها و سفره‌های هفت‌سین در این منطقه گفت: به‌مناسبت فرا رسیدن عید نوروز، به‌سازی المان هفت‌سین قرآنی در میدان خواجوی کرمانی، به‌سازی دو المان در دریاچه‌ی جنگل قائم، نصب المان در پارک طبیعت و نصب المان نوروزی در میدان پژوهش و هم‌چنین نورپردازی جنب سفره‌های هفت‌سین در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: جدول‌های میدان هفت‌باغ در حال رنگ‌آمیزی است و رنگ‌آمیزی جدول‌های بولوار شاه نعمت‌الله ولی و رفیوژ وسط خیابان سرباز در دستور کار قرار دارد.

مؤمنی با بیان این‌که معابر این منطقه نیز براساس اولویت در حال لکه‌گیری آسفالت است، افزود: ترمیم جدول‌ها، شست‌وشوی دیوارها، تنظیف معابر، پاک‌سازی برخی زمین‌های خالی در محدوده‌ی این منطقه، رفع مشکل روشنایی المان‌های خیابان شهید مصطفی، به‌سازی و رنگ‌آمیزی بنای تاریخی تخت درگاه‌ قلی‌بیگ نیز در برنامه‌ی کاری قرار دارد و به‌زودی به پایان می‌رسد.

وی بیان کرد: برگزاری ویژه‌برنامه‌ی ورزشی و هنری در ایام نوروز با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری، کاشت درخت و بذرپاشی دو هزار مترمربع در فضای سبز جنب دریاچه‌ی جنگل قائم، رنگ‌آمیزی وسایل تندرستی، گلدان‌های بتنی، جدول‌ها، میز تنیس و آلاچیق نیز از اقدامات نوروزی در جنگل قائم محسوب می‌شود.

مؤمنی هم‌چنین کاشت 2500 اصله درخت و 150 اصله درختچه، کاشت 9000 نهال گل فصلی و 3500 مترمربع گیاهان پوششی در منطقه چهار را از دیگر اقدامات این منطقه به‌مناسبت استقبال از عید نوروز بیان کرد.

وی افزود: به‌سازی و رنگ‌آمیزی آب‌نما و المان‌های میدان علی‌بن‌ابیطالب (علیه‌السلام) و میدان خواجوی کرمانی نیز از دیگر اقدامات این منطقه به‌مناسبت سال جدید است.

 

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه