استقرار تیم های عملیاتی آتشنشانی در چهارشنبه آخر سال

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان خبر داد:

 

استقرار تیم‌های عملیاتی آتش‌نشانی در چهارشنبه‌ی آخر سال

 

 

 

سرویس خبر: اداره‌ روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

 

جلسه‌ی هماهنگی برای پیشگیری از حوادث احتمالی چهارشنبه‌ی آخر سال برگزار شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان در این جلسه که در محل دفتر مرکزی این سازمان برگزار شد، به تشریح تمهیدات و اقدامات این سازمان برای روزهای پایانی سال پرداخت.

علی عسکری هم‌چنین از آماده‌باش تیم‌های عملیاتی در شب چهارشنبه‌سوری در شهر خبر داد و گفت: آموزش‌های شهروندی با تمرکز بر دانش‌آموزان مدارس توسط آتش‌نشانان و مربیان آموزشی، ازجمله اقدامات برای پیشگیری از حوادث چهارشنبه‌ی آخر سال است.

وی افزود: با توجه به این‌که بیش‌ترین قشر آسیب‌پذیر در چهارشنبه‌سوری، نوجوانان و کودکان هستند؛ بنابراین، به این بخش توجه ویژه‌ای شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان بیان کرد: اطلاع‌رسانی گسترده‌ با طراحی، چاپ و نصب پوسترهای هشداردهنده در نقاط مختلف شهر و ایستگاه‌های آتش‌نشانی، اطلاع‌رسانی از طریق شبکه‌ی استانی، ارسال پیام‌های ایمنی و هشداردهنده در فضای مجازی و اطلاع‌رسانی در نشریات و هم‌چنین پیشنهاد برپایی کمپین تحریم مواد محترقه با همکاری سازمان‌های مربوط از دیگر اقدامات بوده است.

عسکری هم‌چنین درباره‌ی تمهیدات عملیاتی برای روزهای پایانی سال گفت: جانمایی و استقرار تیم‌های عملیاتی از هم‌اکنون آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی با اشاره به احتمال وقوع حوادث در روزهای پایانی سال تأکید کرد: در شب چهارشنبه‌ی آخرسال تیم‌های عملیاتی با استفاده از تمام ظرفیت‌های سازمان آتش‌نشانی، آماده پوشش حوادث احتمالی خواهند بود.

عسکری افزود: ناوگان سبک موتوری و خودروهای سنگین این سازمان در نقاط مختلف شهر مستقر خواهند شد.

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه