ضرورت تعامل بیش‌تر اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان با شهرداری

در نشست شهردار کرمان با مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تأکید شد:

 

ضرورت تعامل بیش‌تر اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان با شهرداری

 

 

سرویس خبر :اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری

شهردار کرمان با مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

سیدمهران عالم‌زاده در این دیدار که رضا دادگرپور، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی شهرداری و فاطمه دیندار، مدیر دایره حقوقی شهرداری حضور داشتند، با تأکید بر تعامل بیش‌تر بین اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان با شهرداری کرمان گفت: با توجه به شرایط مالی شهرداری کرمان، دستگاه قضایی و اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان باید کمک کنند تا بهتر بتوانیم به وظایف قانونی خود عمل کنیم.

شهردار کرمان حجم آرای کمیسیون ماده 77 را زیاد دانست و گفت: نیاز است اجراییات اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان با همت بیش‌تری برای وصول مطالبات شهرداری اقدام کند.

عالم‌زاده هم‌چنین بر حمایت از سرمایه‌گذارانِ پروژه‌های شهری توسط دستگاه قضایی و اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان تأکید کرد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان نیز در این دیدار با بیان این‌که شهرداری و اداره‌کل ثبت اسناد و املاک بیش‌ترین ارباب رجوع را دارند، گفت: مردم همواره با این دو نهاد ارتباط دارند.

رضا طالبی‌زاده بر تعامل بیش‌تر با شهرداری کرمان تأکید کرد و گفت: همواره تلاش کردیم با دیگر دستگاه‌ها تعامل مطلوبی داشته باشیم.

وی از تثبیت میزان قابل توجهی از اراضی ملی در استان کرمان خبر داد و گفت: اگر بتوانیم تمام 17 میلیون و 200 هکتار اراضی دولتی را تثبیت کنیم، 50 درصد از پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی کاسته می‌شود و به اقتصاد مردم نیز کمک می‌کند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان درخصوص همکاری با سایر دستگاه‌ها گفت: وصولی مطالبات بانک‌ها توسط اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان، امسال نسبت به سال گذشته 60 درصد افزایش داشته است.

طالبی‌زاده افزود: امسال 100 میلیارد تومان از مطالبات بانک‌ها را وصول کرده‌ایم.

وی به همکاری اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان با شهرداری کرمان اشاره کرد و گفت: اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان در تجمیع اسناد گود خشت‌مال‌ها کار بزرگی انجام داد و کمک بزرگی به شهرداری و شهر کرد.

شهردار کرمان در ادامه، از واحد آرشیو الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک استان کرمان بازدید کرد.

 

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه