آمادگی شهرداری کرمان برای بارش‌های فصلی

آمادگی شهرداری کرمان برای بارش‌های فصلی

 

 

 سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

شهردار منطقه یک کرمان با اشاره به وضعیت منطقه و محدوده بافت تاریخی در زمان بارش‌های فصلی گفت: شهرداری کرمان با توجه به آسیب پذیری بازار و خیابان‌های اطراف آن و کانون آب گرفتگی خیابان میرزارضا از هشت سال گذشته، با آمادگی کامل به استقبال بارش‌های فصلی می‌رود.

مهندس علی سعیدی از شیب‌بندی جوی‌های خیابان میرزارضا تا اتصال آب‌های سطحی بازار به شبکه فاضلاب شهری با هماهنگی شرکت فاضلاب خبر داد و خاطرنشان کرد: عملیات انتقال آب‌های سطحی در زمان کف‌سازی و ساماندهی بازار تا اجرای کانال اطراف میدان مشتاق به صورت رینگ اجرا شد.

وی با اشاره به اصلاح ورودی کانال بولوار شهید باهنر و شهدای خانوک با پیشرفت 30 درصدی افزود: عملیات اجرای کانال عرضی بزرگراه شمالی برای انتقال آب هدایت شده به صورت ثقلی به گودال (گوراب) جنوب بلدالامین نیز انجام شد.

سعیدی با بیان این که بزرگراه شرقی هم جزو مناطقی است که با مشکل آبگرفتگی روبروست، اظهار داشت: در بولوار فرزانگان طرح سپتیک جهت آبگیری اجرا و در سپتیک انتهای بولوار باستانی نیز با اجرای خط لوله حدود دو کیلومتر، آب به گودال بلدالامین هدایت شده است.

شهردار منطقه یک با اشاره به اجرای دو سپتیک در بولوار دادبین برای هدایت و آبگیری آب‌های سطحی تصریح کرد: همچنین با مشارکت مسکن و شهرسازی عملیات اجرای کانال در بزرگراه شرقی شروع شده که در فاز اول حدود 500 متر کانال بتنی مسلح و سرپوشیده اجرا می‌شود.

 

 

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه