آغاز عملیات ساماندهی تابلوهای شهری در بولوار نصر و خیابان بحرالعلوم

سرپرست اداره زیباسازی شهرداری کرمان خبر داد:

 

آغاز عملیات ساماندهی تابلوهای شهری در بولوار نصر و خیابان بحرالعلوم

 

 

سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

سرپرست اداره زیباسازی شهرداری کرمان گفت: به زودی عملیات ساماندهی تابلوهای شهری در بولوار نصر و خیابان بحرالعلوم آغاز می‌شود.

مهندس رضا مهرابی از اجرای عملیات ساماندهی تابلوهای شهری در منطقه دو شهر کرمان خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین توجیه و اخطاردهی لازم به مالکان تابلوهای فاقد مجوز و غیر استاندارد توسط واحد اجرائیات این مدیریت و با همکاری معاونت‌های خدمات شهری مناطق انجام می‌شود.

وی با اشاره به ساماندهی 80 تابلوی فاقد مجوز و غیر استاندارد از ابتدای خیابان سرباز تا سه راه هفده شهریور افزود: عملیات ساماندهی تابلوهای منطقه چهار تاکنون طی دو مرحله اجرا شده است و طی روزهای آتی این عملیات تا انتهای خیابان سرباز به سمت میدان بیرم آباد ادامه می‌یابد.

سرپرست اداره زیباسازی در پایان از مالکان تابلوهای فاقد مجوز و غیر استاندارد در نقاط مذکور که برگه اخطاریه واحد اجرائیات زیباسازی را مشاهده کردند، خواست خود قبل از اقدام شهرداری نسبت به برچیدن موارد خلاف تبلیغاتی اقدام کنند و یا جهت تعیین تکلیف تابلوهای خود به دفتر ساماندهی تابلوهای شهری مدیریت زیباسازی، واقع در ابتدای خیابان شهید کامیاب، محوطه پارک ریاضیات مراجعه کنند.

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه