اجرای تخفیفات عوارض از 15 آذر ماه امسال

 

در نشست عمومی شورا عنوان شد:

اجرای تخفیفات عوارض از 15 آذر ماه امسال

 

 سرویس خبر: اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

شب گذشته نشست عمومی شورا با حضور رئیس و اعضای شورا و سرپرست شهرداری کرمان در خانه شهر برگزار شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری و بانوان شورای اسلامی شهر کرمان گفت: به همت یکی از خیران شهر کرمان مکانی به عنوان «سرای محله» در شهرک شهید باهنر کرمان اختصاص داده شده است که به زودی به فرهنگسرا تبدیل می‌شود .

زهرا ایرانمنش اضافه کرد: به زودی یادواره شهدا نیز در این مجموعه برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: ساخت المان «این ۲۳نفر» در دستور کار شهرداری است و پس از آماده شدن، در مکانی مناسب نصب خواهد شد .

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر کرمان نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه به نمایندگی از شورای شهر در کمیته نکوداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شرکت کردیم که مقرر شد سردیس وی در مکانی مناسب از شهر کرمان نصب شود،افزود: مراسم نکوداشت یاد شده ۱۷دی ماه سال جاری در کرمان برگزار می‌شود.

علی بهرامی هم چنین از ارجای تعدادی از درخواست‌های هیئت معلولان و جانبازان استان به شهرداری جهت پیگیری و پاسخگویی خبر داد.

در ادامه رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورا گفت: نصب پل عابر پیاده در مقابل سازمان بهزیستی واقع در بولوار جمهوری امری ضروری است و پیگیری‌های لازم نیز در این خصوص صورت گرفته که لازم است شهرداری هرچه سریع‌تر نسبت به تعیین تکلیف شرکت پیمانکار مربوطه اقدام کند.

ارجمند کرمانی ادامه داد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته ،ساختمان شورا ثبت آثار ملی شده است که باید هرچه سریع‌تر نسبت به مرمت و بازسازی آن اقدام شود.

محمدرضا معین‌زاده میرحسینی، رئیس کمیسیون گردشگری نیز با بیان اینکه اصناف نقش موثری در تاریخ، مسائل شهری، اجتماعی و اقتصادی شهر کرمان داشته، افزود: مقرر شد هر سه ماه یک بار اعضای این کمیسیون نشستی با اصناف داشته باشد.

در ادامه این نشست وضعیت پل سیدی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد در جلسه بعدی شورا و پس از مشورت با مشاور، وضعیت روند فعالیت این پل توسط پیمانکار نهایی شود.

در پایان اعضای شورای شهر با پیشنهاد شهرداری در خصوص جایزه خوش حسابی و کاهش در عوارض از ۱۵آذر ماه امسال به مدت سه ماه در راستای رونق در ساخت و ساز موافقت کردند

چاپ

شهروند1
شهروند2

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - خیابان سپه