انعقاد تفاهم نامه مشترک شهرداری با مرکز رشد و شتاب دهی کسب و کار بانوان

 

در راستای حمایت شهرداری از کسب و کار بانوان کرمانی:

 

انعقاد تفاهم نامه مشترک شهرداری با مرکز رشد و شتاب دهی کسب و کار بانوان و پارک علم و فناوری

 

 

 

با حضور شهردار کرمان و با هدف حمایت از بانوان کرمانی، تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین مرکز رشد و شتاب‌دهی کسب و کار بانوان استان کرمان، شهرداری کرمان و پارک علم و فناوری منعقد شد.

به گزارش کرمان آنلاین، سعیده صادقی مدیر مرکز رشد و شتاب دهی کسب و کار بانوان  استان کرمان در حاشیه‌ی مراسم انعقاد این تفاهم نامه، موضوع آن را ایجاد و گسترش همکاری‌های بیشتر در خصوص انجام طرح های پژوهشی در زمینه اهداف مشترک و انجام خدمات مشاوره در حوزه های مرتبط با امور کارآفرینی و کسب وکار در حوزه بانوان ذکر کرد.

وی گفت: این مرکز زیر مجموعه پارک علم و فن‌آوری است و اساس کارش بر این است که از ایده‌های جدید و طرح‌های فن‌آورانه بانوان حمایت می‌کند.

وی افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی به درخواست شهرداری و از طرفی اختصاص دادن فضاهای شهری برای برگزاری استارت‌آپ‌های مختص بانوان از جمله زمینه‌های همکاری است.

صادقی با اشاره به ارتباط نزدیک شهرداری با مردم ادامه داد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی در خصوص صاحبان ایده که از سوی شهرداری معرفی می شوند نیز از جمله موارد همکاری مشترک است.

وی تصریح کرد: طبق این تفاهم نامه شهرداری می‌تواند به بانوان صاحب ایده کمک کرده و آنها را به مرکز معرفی کند تا روش و راهکارهای اصولی کسب و کار به آنها آموزش داده شود.

مدیر امور بانوان وخانواده شهرداری کرمان نیز گفت: طبق این تفاهم نامه برخی دوره‌های کارآموزی و پژوهشی بانوان با هماهنگی معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی در شهرداری برگزار و از ظرفیت های علمی و تخصصی بهره گرفته خواهد شد.

سارا کارگر با اشاره به این که در حوزه توانمندسازی بانوان، شهرداری قصد دارد اقداماتی را انجام دهد؛ خاطرنشان کرد: این اقدامات علاوه بر زنان کارآفرین، زنان نیازمند حمایت را نیز شامل می شود.

وی ادامه داد: بانوانی که در فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ در زمینه‌های مختلف آموزش می‌بینند؛ از حمایت‌های مرکز رشد و شتاب‌دهی کسب و کار بانوان نیز بهره‌مند، خواهند شد تا ضمن فراگیری مهارت و داشتن ایده، بتوانند کسب و کاری را شروع کنند.

 

مهدیه جعفری

 

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447